Польський суддя виправдав воїна АТО, який побив у Варшаві найманця ЛДНР

Сталася ця історія з воїном, який нещодавно пішов на дембель ВСУ Михайлом. Воїн, після всього пережитого пекла за два роки в АТО, був відправлений поправити здоров’я в медичний заклад у Польщі. Після проходження необхідного курсу лікування, потрапив воїн на оглядову екскурсію у Варшаву. Ну, ви знаєте, у Варшаві багато красивого, а киянам Варшава взагалі часто здається просто вимитим, позбавленим засклених балконів і ларьків Києвом. Загалом краса: тепло, а головне, розум Мішані відпочиває і стабілізується.

І ось йде він по Замковій площі, а йому на зустріч вирулює тіло з очевидною рязанської зовнішністю і з георгіївською стрічкою на всі груди. Йде москалик, мружиться на сонечку і теж радіє красі загниваючого заходу. Перші миті Міша хотів підійти і просто завести розмову, подискутувати, звернутися… Але метри до Альоші скорочувалися, а в голові у Міші почали спливати Зеленопілля, Савур-Могила, обстріл з-за кордону, Ізварине, зелений Іловайський коридор, парад полонених у Донецьку, ДАП, Логвиново, загиблі і покалічені друзі, крик дружин на похоронах і багато іншого. Всі ми, хто колись-то звідти повернувся, з легкістю зрозуміємо той спалах неконтрольованого гніву, який накрив Михайла з головою. Залишки відстані до двоголового промайнули непомітно і увінчалися серією блискавичних ударів. Далі все як у калейдоскопі: зламана щелепа та ніс, калюжа крові, миттєва поява копів, призначення судового розгляду, перспектива шестирічного тюремного терміну….

Справа звичайно пропаща, Міша відверто неправий, як не крути. Бити людину по обличчю, та й ще з такими наслідками, у центрі Варшави можна, але карається. Тим не менш, Мішин адвокат у своїй промові зазначив, що підданий РФ є посібником терористів, що ось офіційне ставлення польської влади до ЛДНР, а ось георгіївська стрічка як однозначний символ терористичних банд в Україні, довга дорога Міші крізь війну, несподівана зустріч, він справді хотів його просто затримати і здати владі, але, на жаль, захопився.

На все це наш заклятий брат почав розповідати про те, що дідивоювали, що ми вас тут всіх невдячних поляків врятували від нацизму, що тільки завдяки російським танкам…. Це була, звичайно, фатальна помилка. Полякам про світло в кінці дула російського танка звичайно краще не розповідати, вони на нього в 1939 надивилися.

Я не знаю мотивів судді, як ви пам’ятаєте, Михайлу світило 6 років, але винесене ним рішення здивувало всіх. Міші впаяли 1500 грн. штрафу, а москалик, як пособник тероризму, був засуджений до моментальної депортації, обтяженою п’ятирічним баном на в’їзд у Польщу (а значить і весь цивілізований світ).

Звірячий оскал Заходу у всій красі


Загрузка...