Полк "Київ" відмовився охороняти "Марш рівності" у столиці

Є інсайдерська інформація з Київського главку про те, що полк особливого призначення “КИЇВ” відмовився охороняти гей парад. На минулому тижні вже пройшла прес-конференція працівників поліції про те, що вони відмовляються приймати участь в охороні гейпараду. Одного з капралів поліції після нашумілої прес-конференції Максима Михайлова було звільнено заднім числом. Лейтенант поліції Андрій Ватолкін написав рапорт на звільнення. Капрал Генадій Шурман з адвокатами намагається через суд відстояти свої права після вимоги до Хатії Деканеідзе піти у відставку в прямому ефірі телеканалу «Н’юс Ван».

Цього разу про свою заяву не приймати участь в охороні гейпараду повідомило керівництво полку «КИЇВ». В зв’язку з цим в Київському главку скандал. Прес-анонси полк Київ розсилає у всі агенції. Невідомо, чи просабатують і цю прес-конференцію українські ЗМІ так само, як вони саботували прес-конференцію працівників поліції, що пройшла 7 червня біля Київського главку. Йде тотальний пресинг по захисту дійства, на яке організатори, власне, й геїв зібрати толком не змогли. Влада закриває рота поліцейським, погрожує патріотам. Навіть церкви цього року не сказали нічого конкретного. Домовилися з президентом? Московський та київський патріархат не сказали нічого конкретного(на відміну від всіх минулих років), не кажучи вже про заклики до дії. Заяви українських католиків теж звучали так, наче вони в принципі проти, але з розумінням.

Незважаючи на звільнення та саботаж гейпарад з 50 чол. все ж охоронятимуть 6 тис. поліцейських. СБУ посилило контроль за радикальними організаціями. І все це, аби дати пройти секс меншинам по Хрещатику. А чи має ще хтось право на свою думку? І навіщо така тоталітарна толерантність, що утискає мої права, переконання та погляди?

Олексій Середюк


Загрузка...