Політики домовились інтенсифікувати роботу в Нормандському та інших форматах

Зокрема, йшлося про узгодження чіткої “дорожньої карти” імплементації Мінських домовленостей, яка повинна включати виконання Росією безпекового компоненту.

Але треба нагадати, що передувало цій розмові. А були такі новини:

– Диряві (терористи ЛДНР, – ред.) значно збільшили кількість обстрілів, щоб «підготувати грунт» для чергового раунду переговорів в Мінську. Мета дирявих – змусити Україну залучити їх до підготовки закону про вибори на окупованій території та провести вибори без виведення окупаційних військ с території України.

– Українська делегація вкотре послала дирявих з їх хотєлкамі. «Хочете брати участь у розробці закону? Так ви ж, дєбіли, української мови не розумієте, та й по-російськи пишете з помилками» – заявили на зустрічі помічники Леоніда Кучми. Тобто тиск у РФ через обстріли вкотре не вийшов.

– Натомість з’явилася інформація від Георгія Туки, що через кілька тижнів світ побачить Стратегія визволення Донбасу. Як зазначив Тука, відповідно до цього документу вибори на останньому місці. З початку безпека та звільнення української території від агресора.

– Після таких новин на дирявих напала журбинка, і вони позбивали безпілотники ОБСЄ.

– І на фоні всього цього трешу Порошенко подзвонив Меркель обговорити «Дорожню карту Мінського процесу».


Загрузка...