Політологи Банкової почали пропагувати толерантність до сепаратизму

У всіх здравих людей не виникало сумнівів у олігархічних договорняках клану Порошенка-Яценюка з Путіним. Останнім часом політика холопства рошеноботів стала проявлятися все відкритіше.
Найбільшою інфоподією сьогоднішнього дня стало довгоочікуване побиття відомого хабарника і сєпара Волги. Дивує, що в інтерв’ю нашим телеканалам (зокрема – 112) ця мразина не приховує антиукраїнських позицій і стверджує, що Україна має “припинити війну на Донбасі”. Тобто, цей червоний пєтух заперечує факт агресії Росії проти нас, і сповідує прокремлівську позицію.
Однак, політологи Банкової почали одностайно відбілювати дегенерата, заявляючи, що бійці АТО “нетолерантно” вчинили – у нас в країні треба розвивати повагу до іншої думки, вирішення суперечок кулаками – “варварство” і т.д. Тобто – по факту стали на позицію ворога!
Однак, цей московський пєтух не вартий такої уваги посполитих. Не менш цікавою є новина про те, що помічницю Святослава Піскуна Наталью Ніконорову тероватнік Захарченко призначив в.о. “голови МЗС” бананової недореспубліки. До цього ця шмара вільно жила у Києві, і брала участь у “контактній групі” в Мінську! Уся родина цієї шмари зайняла впливові посади з розподілу потоків фінансів динири. І вона при цьому – ще раз звертаю увагу – спокійно жила в шикарних умовах у Києві!

Тобто, заяви журналістів і блогерів про зраду країни і договорняки Порошенка з терористами це неправда, і ведення Кремлем “гібридної війни” проти найчеснішого шоколадного олігарха?!


Загрузка...