Поки Україна лишатиметься прохідним двором – будуть гинути люди

Вбивство в Києві Максима Шаповала – керівника спецпідрозділу Головного розвідувального управління Міністерства оборони, без сумніву є терористичним актом російських спецслужб, спрямованим не лише на персональну ліквідацію українського офіцера військової розвідки, а й на залякування громадськості, нагнітання і дестабілізацію ситуації в країні.

Ця операція стоїть в одному ряду із вбивством журналіста Павла Шеремета і російського екс-депутата Вороненкова, замахом на мою помічницю Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва, й іншими диверсіями. Такий розгул російських спецслужб є наслідком неконтрольованого перетину україно-російського кордону ворожою агентурою. Поки Україна лишатиметься прохідним двором – до тих пір будуть гинути люди і здійснюватися терористичні акти.

Час нарешті вжити адекватних заходів. Будемо ініціювати доповідь керівника військової контррозвідки, голови СБУ, та ряду керівників інших силових структур і РНБО на закритому засіданні парламенту. Маємо виробити чітку стратегію жорстокої протидії ворогу. Не можна дозволити, щоб війна ішла на вулицях мирних українських міст.

Загрузка...