Поки ми не розставимо крапки над тим, що було 20 років тому назад, до тих пір у нас будуть «шоколадні королі» і «газові принцеси»

Тимошенко приховувала контракт, укладений «Нафтогазом України» з російським «Газпропмом», від українського суспільства і спецслужб 1,5 місяці.

В цій угоді не було жодної потреби з огляду на необґрунтовано високу ціну за газ, і достатню його кількість на той момент в українських сховищах. Це було виключно політичне, а не економічне, рішення Тимошенко, прийняте нею у власних інтересах. Тоді, в 2009 році, Юлія Володимирівна активно налагоджувала контакт з Путіним коштом українців, оскільки розраховувала на його підтримку у президентських виборах в 2010.

І якщо рішення Стокгольмського арбітражу по цьому контракту ще може бути використане в Україні, як політичне, або господарське, то по рішенню Колумбійського суду САП має відкрити кримінальне провадження.

Згідно з рішенням суду округу Колумбія США «колишній прем’єр-міністр Павло Лазаренко використовував свою посаду для надання високоприбуткових енергетичних контрактів певним компаніям, в тому числі корпорації «Єдині енергетичні системи України», яка контролювалась спільницею Лазаренка Юлією Тимошенко, та іншими спільниками, було надано виключне право на к природного газу».

Україна не просто має право, а повинна претендувати на кошти Павла Лазаренка, що знаходяться на заарештованих рахунках. Мусимо повернути вкрадене у наших громадян.

Якщо ми хочемо будувати нову країну, ту, за яку гинули Герої Небесної Сотні, а за яку зараз воюють наші хлопці на сході, ми повинні підняти питання Будапештського меморандуму, газових контрактів, продажу чорноморського пароплавства, виникнення шоколадних фабрик, передачу обленерго і облгазів в руки олігархів.

Поки ми не розставимо крапки над тим, що було 20 років тому назад, до тих пір у нас будуть «шоколадні королі» і «газові принцеси». Поки уряд не відсторонить від газотранспортних мереж олігархів Фірташа і Льовочкіна, поки обленерго будуть володіти Бойко, Григоришин, Коломойський, Ахмєтов, до тих пір не відбудеться жодних змін