Події на Одещині виглядають як зачистка проукраїнського активу мером з російським паспортом

Отже Сергія Стерненка посадили в СІЗО із заставою у 660 тис. грн. Формально за “організацію масових заворушень”, а по факту – за активність на вулиці й протидію діяльності російського громадянина Труханова і його бізнес-партнера, який забудовує Одесу, Володимира Галантерніка.

Прокуратура й поліція дали мізерні докази його вини, але судді, раді старатись, впаяли непідйомну заставу. А вчора теж на 60 діб закрили активіста Дем’яна Ганулу – по тій же статті, але за серйознішою частиною. Без права на заставу взагалі. Ах***нно просто. Певно для поліції це ще й особисте, бо на одній з акцій трохи по шапці отримав голова обласного управління.

Причому як думаєте, поліція ідентифікувала бодай одного тітухана з тих пів сотні, що брали участь у віджимі ділянки військового аеродрому? Мертва тиша, ніяких наводок чи підозр.

Прокуратура й поліція Одещини завалили слідство і звинувачення по антимайданівцям справи 2 травня, але коли треба посадити неугодних місцевому феодалу активістів – мобілізувались, усе на мазі, он докази якось зліпили – і пацани мандрують в СІЗО.

Це на фоні нещодавнього підтвердження російського громадянства Труханова з відкритих (!!) джерел. Я не знаю всіх нюансів обстановки на одещині, але події останнього часу виглядають як залякування і зачистка проукраїнського активу мером з російським паспортом.

І це не якийсь райцентр, на князьків яких центральна влада поклала болт, або взяла у свої ряди. Ключове місто півдня, база ВМС, найбільший порт країни з великими ресурсами.

І це відбувається за мовчання Києва і СБУ. Якщо знову почнеться якийсь ватний замєс – а в громади Одеси може не знайтись лідерів спротиву, зате буде лояльний до вати міський голова. Треш.


Загрузка...