Після скасування “закону Савченко” рівень злочинності не зменшиться

Основним аргументом прихильників скасування так званого “закону Савченко” було різке зростання злочинності за рахунок злочинів скоєних особами які були звільнені завдяки цьому закону.

Це абсолютно хибна логіка адже за нею завтра, після того як дію так званого “закону Савченко” буде скасовано кінцево рівень злочинності має зменшитися в рази. Ви в це вірите? Я ні!

Звичайно рецидиви у звільнених за цим законом були, але так само вони мають місце і після відбуття повного терміну покарання. Бо причини рецидиву не в “законі Савченко”, а в нашій системі відбуття покарань, яка замість перевиховання злочинця по суті сприяє його професійній підготовці.

Я ж виступаючи проти скасування так званого “закону Савченко” виходжу з двох основних чинників:

1. В країні відсутнє професійне слідство і обвинувачення, а найголовніше правосуддя як явище. В результаті цього, людина до рішення суду роками утримується в жахливих умовах українських СІЗО, втрачає з вини держави здоров’я, а в деяких випадках життя.

2. Умови в українських слідчих ізоляторах не просто далекі від європейських стандартів. Вони жахливі! По суті в’язень карається не тільки позбавленням волі, а й в першу чергу позбавленням здоров’я.

P.S. І нарешті про саму Надію Савченко. Вона не воювала за свій закон, бо він зовсім не її. Цей закон був написаний і пролобійований в часі коли Савченко була в РФ і вся країна боролася за її звільнення.

Автори закону з її тодішньої фракції “Батьківщина” провели його для звільнення з ув’язнення свого однопартійця, екс-нардепа Лозинського засудженого за зумисне вбивство людини. Закон вже виконав своє завдання.

Лозинського звільнили саме за цим законом. Тепер його можна і скасувати. До прав ув’язнених їм байдуже. Бридко.


Загрузка...