Погана вівця псує отару

Радикальна партія продовжує боротьбу з ‪#‎бурштинова_мафія‬.

Однак, як виявилось, до однієї з фірм, які намагаються “віджати” землю, багату бурштином, начебто для геологічної розвідки – насправді для миття сонячного каменю – має відношення відомий аферист Валерій Коротков, близький до губернатора області Віталія Чугуннікова, ватажка бандитів-бурштинокопачів. Мова йде про фірму “Глина+”.

Яким же було здивування Oksana Lozova (керівника Рівненська Організація Радикальної Партії), коли жулік Коротков прийшов до неї і нахабно пред’явив партквиток РПЛ.

Спеціально перевірив. Партквиток афериста – не липовий. Виданий був за часів старого місцевого парткерівництва у вересні 2014. Припускаю, причина банальна…

Тільки про це дізнавшись – доручив Рівненській міській організації РПЛ негайно виключити голохвастова Короткова з партії і провести ревізію тих, кого прийняли в партію до грудня 2014 року.

______
А ще, пане Коротков, наполегливо раджу вам ввічливіше розмовляти з Оксаною Василівною. Вона людина дуже добра і чуйна – пробачить. Але раптом дізнаються партійці, які повернулися з фронту контуженими – хто знає, що в них на умі…


Загрузка...