Онищенко-Кадиров виливає на нас чергову порцію брехні

Доброго ранку, Франківщина! Доброго ранку, браття українці!

Попереду складний робочий день. Зустрічі з людьми на лісопереробних підприємствах та лікарнях, – а це сотні людських доль та проблем, які треба вирішувати…

А тим часом в Києві набирає обертів брудна компанія по дискредитації нашої Радикальної партії Олега Ляшка. Тепер це робиться вустами газового олігарха-корупціонера нардепа-втікача Олександра Онищенка-Кадирова. Виливаючи на нас чергову порцію брехні, Онищенко-Кадиров, який вкрав в України та українців мільярди доларів і по якому давно плаче українська в’язниця, має дві мети:

1. Дискредитувавши нас, фракцію РПЛ, зірвати голосування в парламенті законопроекту про позбавлення українського громадянства чиновників та нардепів, які окрім українського мають ще будь-яке громадянство. Ми – головні лобісти цього законопроекту, а тому переляканий Онищенко-Кадиров, який має декілька іноземних громадянств, розгорнув проти нас шалену брудну компанію.

2. Партнер корупціонера Онищенко-Кадирова Юлія Тимошенко, яка свого часу разом з президентом Порошенком подала цьому олігарху-втікачу посаду міністра екології, ставить своїм партнерам та партійцям пряму задачу будь-що дискредитувати Радикальну партію та нашого Лідера Олега Ляшка, як її головного політичного конкурента і опонента як на президентських, так і парламентських виборах.

Але, як кажуть: собаки гавкають а караван іде. Щодня я зустрічаючись з сотнями, тисячами українців, відчуваю величезну зростаючу підтримку від людей, адже людей не обдуриш і українці бачать, хто і як захищає інтереси Нації і Держави! Все буде Україна!


Загрузка...