Одним із спонсорів Саакашвілі є скандальний забудовник із Сирії

Одним із спонсорів Саакашвілі ще з часів його губернаторства на Одещині є скандальний забудовник, громадянин Сирії Аднан Ківан. Відомий в Одесі на прізвисько Аднаніст.

Бізнес-партнером як Ківана в свою чергу є один з головних апологетів русккаго міра в Одесі Ігор Марков. Він же Марадонна.

Сепаратист Марков, як відомо, переховується закордоном від українського правосуддя.
Але менше з тим спільний бізнес Маркова-Ківана в нашій українській Одесі …процвітає! І зароблені на цьому кошти йдуть в тому числі на фінансування вигідних для Московії антидержавних провокацій Саакашвілі-Тимошенко.

В ЗМІ була опублікована інформація, що компанія “Кадор”, яка належить бізнесмену Аднану Ківану, здійснює будівництво багатоквартирного будинку на території колишнього санаторію «Нафтовик» в Одесі.

Свого часу цей санаторій та землю незаконним шляхом отримала така собі громадська організація інвалідів «Допомога та захист», до керівництво якої має відношення скандальна партія «Родіна» Маркова.

Принциповийй такий хлопець той Марков – Новоросія звісно класно, але гроші заробити хочеться і байдуже, що це доводиться роботи там, де керує ненависна “хунта”.

Щодо зазначеного будівництва, колега Андрій Левус вже направив звернення в ГПУ та СБУ для перевірки викладених фактів і належного реагування. Ми підтримуємо вимогу Андрія.


Загрузка...