Одеські суди розвалюють справи по подіях 2 травня 2014 року

За останні дні відбулось чимало подій в Одесі, пов’язаних з ‪#‎2травня‬ 2014 року.

27 травня Малиновський суд вирішив вже на той момент вдруге відпустити Мефьодова. Вперше це відбулось ще в листопаді минулого року, але на заваді стали одеські патріоти. Детальніше за посиланням:http://www.048.ua/news/1045588

Але, як виявилось, тоді не достатньо було колегії суддів по процесу чудових виховних розмов з громадою. Вони знов змінили запобіжну міру з тримання під вартою на домашній арешт, і поспішно втекли. За те, щоб відпустити терориста виступили 2 з трьох суддів колегії. Детальніше: https://goo.gl/aF1KSL

Варто зазначити, що обвинувачення щодо росіянина дійсно слабке, але фактично Мефьодов є учасником майже всіх акцій сепаратистів навесні 2014го. Це і спроба взяття ОДА 3.03, і заворушення 10.04, і агітаційна поїздка “за наваросію” в Миколаїв, і самі події 2 травня.

Але апогей ситуації навколо недомотороли одеського розливу і родом з московії настав 7.06 в апеляційному суді. Там колегія суддів по провадженню вже за ч. 2 ст. 129 (погроза вбивством) скасувала минуле рішення Київського суду. Мефьодов знову мав вийти на волю, але за лічені секунди після оголошення такої ухвали увесь поверх апеляційного суду став фактично заблокованим, а на вхід невідомі блокадники почепили свій замок. Двері акуратно доповнювались лавками, і навіть кислі обличчя суддів гармонічно вписувались у змінений інтер’єр. Після 8годинної блокади росіянина знову затримали, на цей раз за нецензурну лайку в приміщенні суду. На наступний день, 8.06, суддя Малиновського суду постановила – 2 доби адмінарешту, але фактично за декілька годин вже Приморський суд постановив знову тримання під вартою на 60 діб. Це відбулось в рамках того ж провадження по погрозі вбивством щодо свідка обвинувачення Посміченка. За нововиявленими обставинами вже вчетверте заарештовано агента Москви, який мав відіграти свою роль в т. з. ОНР. Це мав бути другий “Моторола”, але вийшов чи не перший затриманий терорист, який плекав надію про прихід рфії в українську Одесу.

На наступний день, 9.06, чергове засідання по провадженню щодо 2.05.14 так і не відбулось. Захворів суддя Іщенко. Принаймні, так сказали. Не виключаю, що в майбутньому хтось з колегії піде у відпустку. Одіозна колегія як вогня тепер боїться розлючених одеситів.

Ми неодноразово вимагали, кричали, боролись за те, щоб у “держдіячів” з’явилась бодай якась воля до виправлення ситуації, яку вони ж і створили. Тепер Медведчук (який чи не один з організаторів 2.05), а за ним в унісон і Грицак, заявляють, що іде підготовка щодо обміну росіян-фігурантів по #2травня на українських ув’язнених. Мефьодов і Сакауов на Афанасьєва та Солошенко. Правда, чомусь за Карпюка та Клиха від режиму не чутно нічого. Мабуть, бо останні точно не будуть йти на поводу у Ложкіна-Медведчука. А Карпюк, до того ж, член проводу партії “Правий сектор”.

Що буде далі? Ситуація загострюватиметься і може закінчитись дуже погано для судової системи і не тільки. Якщо. Якщо не обміняти росіян або не надати вагомої доказової бази проти них. Якщо не посадити тих, хто намагався втілити у нас донецький сценарій та вбити ще декілька десятків (а то і більше) тисяч українців.

Якщо й надалі нам плюватимуть в очі і поротимуть таку ж хе**ю.
І вони будуть.
Навіть не сумнівайтесь.

P.S. додаю цікаві відео по вище описаним подіям:
https://youtu.be/LxINR_7KbZ4
https://youtu.be/CYwVOGkix9M
https://youtu.be/Ix_w_Azimuc (рашазмі)

Сергій Стерненко


Загрузка...