Нинішня влада контролює на 100% суддівську мафію, яку створив режим Януковича

У нашій державі ніколи нічого не зміниться, якщо ми не звільнимо усіх до одного суддів і не повернемо українцям довіру до правосуддя.

Вчора судова система країни винесла вирок сама собі. Одіозний суддя Дніпровського суду міста Києва Чаус ухвалив рішення про зняття з міжнародного розшуку соратника Віктора Януковича – Юри “Єнакієвського”, який обікрав нашу державу на мільярди доларів. В той же час, не менш одіозна Вінницька суддя Курбатова засудила до 4,6 років позбавлення волі громадського активіста Юрія Павленка за те, що хлопець під час акції протесту розірвав портрет чинного президента.

Нинішня влада контролює на 100% суддівську мафію, яку створив режим Януковича. Очільників держави абсолютно влаштовує корумпована та безкарна судова система, і змінювати вони її не збираються. А якщо цього не робить влада, то це має зробити вулиця.

Отже, в понеділок 4 квітня о 10.00 збираємось під Дніпровським судом, щоб примусити суддю Чауса піти з посади судді і відповісти за зняття з міжнародного розшуку Юри Єнакієвського.

Олег Ляшко


Загрузка...