НКРЕКП залишила чинною «абонплату за газ» для низки областей

Сьогодні відбулося перше засідання Окружного адміністративного суду міста Києва за моїм позовом як народного депутата України до НКРЕКП стосовно встановлення необґрунтованих тарифів на газ для населення та дискримінації споживачів у різних регіонах України у зв’язку з різними тарифами для різних областей.

Зокрема, НКРЕКП, запроваджуючи своїм рішенням в окремих областях нову плату, яка б підвищила сукупний розмір платіжки на газ для домогосподарств, поставило в нерівні умови споживачів низки областей, зокрема на Черкащині.

Нагадаю, що на засіданні НКРЕКП, яке відбулося 10 квітня 2017 р., фракція Радикальної партії на чолі з її Лідером Олегом Ляшком взяла участь у розгляді питання щодо скасування чергового здирницького збору з населення – нової «абонплати» за використання газорозподільних мереж.

Члени парламентської фракції РПЛ наголошували на необхідності скасування Постанов НКРЕКП, які мали набрати чинності 01.04.2017, з метою недопущення підвищення загального рахунку для побутових споживачів природного газу. Тоді вся країна була свідком прийняття одноголосного рішення членами НКРЕКП про скасування цього здирницького збору.

Однак, прийняте рішення пізніше було підмінене новим шахрайством – скасовувались лише «рядки 8-52 додатку до постанови». Такою підміною НКРЕКП фактично залишила чинною нову «абонплату» для низки облгазів, серед яких опинилося зокрема і підприємство «Черкасигаз».

У зв’язку з такою підміною публічно прийнятого рішення, як народний депутат України я у квітні 2017 р. звернувся до адміністративного суду з проханням визнати такі дії НКРЕКП протиправними та скасувати в повній мірі усі встановлені грабіжницькі тарифи по «абонплаті» для населення.

Ці дії НКРЕКП були призупинені 27 квітня 2017 рік в судовому порядку для забезпечення мого позову. Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення задовольнити моє клопотання про зупинення до подальшого розгляду питання дії відповідної Постанови НКРЕКП від 28.03.2017 № 348 «Про встановлення тарифів на послуги транспортування природного газу для споживачів України для точок входу і виходу для «Укртрансгазу».

Сьогодні, 29 травня суд почав розгляд справи по суті. Зокрема, в частині долучення до мого позову з метою відстоювання інтересів жителів Черкащини заступника Голови облради, депутата від Радикальної партії Вадима Гайовича. Наступне засідання суду відбудеться 12 червня.

Боротьба триває.


Загрузка...