Нелегітимний голова облради вкрав документи

Злили тебе Саша, а ти все одно порушуєш закон.

Дуже дивна у Корнійчука відпустка: після того, як я отримав остаточне рішення суду, депутат Олександр Корнійчук приходить в ЦНАП (центр надання адмінпослуг). Самозванець, попередньо заручившись підтримкою його директора Віталія Германа, який дав вказівку працівницям установи зробити все, що він скаже, нагло змінив прізвище законного голови облради на своє.

А сьогодні це беззаконня супроводжувалось ще й перешкоджанням та блокуванням реєстрації моїх розпоряджень, як голови Рівненської обласної ради. Вже не хочу про них згадувати, але їхніми руками зробили майже всю брудну роботу з моменту незаконного мого звільнення і до сьогодні. Так, ви здогадались, на сьогоднішній сцені злочинного цирку знову “головний юрист” облради Богдан Гречка та “керівник апарату облради” Богдан Сологуб. Ці особи відмовились реєструвати рішення голови, відмовились надати печатку голови, навіть відмовились показувати її.

Цікаво було спостерігати один момент, що на цей раз жодний депутат облради та ВР не прийшов підтримати Корнійчука! Зливають хлопця, що тут скажеш…

Разом з народним депутатом від Радикальної партії Олега Ляшка Дмитром Ліньком викликали поліцію, написали заяву про злочин, а тепер чекаємо на втручання правоохоронних органів області.

Висновок один. Найвищий орган самоврядування в області просто на просто не працює. Реально гальмується вирішення питань соціального, освітнього, медичного, культурного, інфраструктурного напрямків. Через деяких узурпаторів та їхніх вірних посіпак наша область поринула в прірву безвладдя та повного хаосу.

Шановна громадськість, дорогі мої земляки, мені знову завадили поновити роботу Рівненської обласної ради. Питання до всіх небайдужих людей, які переймаються долею нашого краю: невже нас з Вами влаштовує таке свавілля і чи не пора переходити до більш рішучих дій?

Володимир Ковальчук


Загрузка...