Народний фронт займається підкупом виборців?

САШКА-ПОЛТОРАШКА

От не можу зрозуміти: партія “Народний фронт” за підкуп виборців, чи ні?

Бо участь у такому злочині на 206 окрузі на Чернігівщині бере депутат від цієї партії Oleksandr Kodola, більш відомий як Сашка-Полторашка – той, який продає свої виступи за $ 1500 (ВСЯ КРАЇНА БАЧИЛА!) – і за такі гроші готовий говорити все, що-завгодно. Вся країна бачила, скільки коштує “позиція” цього персонажа. Тільки ГПУ і НАБУ не додивились. Сподіваюсь, виправляться.

Кодола особисто бере участь у організації підкупу виборців на 206 окрузі і протидіє роботі правоохоронних органів, які боряться із підкупом виборців.

Оплачує послуги Сашки-Полторашки у цьому випадку чинний мер Чернігова, екс-регіонал, який голосував за криваві закони 16 січня, Владислав Атрошенко, нині – мер Чернігова.

Як злочинець, котрий організовує схеми щодо підкупу, може бути виїзний за кордон до розслідування справ, де він фігурує?

Шановні колеги, вам не соромно, що у одній фракції/партії з вами – скупщик голосів, який тисне на правоохоронців за бабло ригів. Хотілося б знати вашу позицію щодо підкупу виборців.

Чому у Мартиненка мандат забрали, а у Колоди – ні? Чим він краще?

До речі, дзвонив Сашці-Полторашці тричі. Не бере від мене трубку. А даремно: дав би Полторашці двушку, аби не купляв виборців – підняв би акції цього кумедного персонажа на $ 500.

І окреме звернення до патріотів-націоналістів: Вам не соромно бути у одній фракції із скупщиками, які ж ви інакше патріоти?


Загрузка...