Навколо Онищенка у владних колах розгортається справжній детектив

Зараз розігрується справжній дедектив навкола Онищенка.

Він активно нагадує всім, хто йому вже щось заборгував або не проти пару мільйонів ще заборгувати. Працюють у всіх фракціях. Зусилля просто колосальні. Онищенко вже навіть готовий проковтнути варіант, коли б Рада проголосувала за зняття недоторканності, але обов’язково без права на затримання й арешт. Далі вся еліта адвокатури в Україні та з-поза її меж доклала б старань аби, зловживаючи процесуальними нормами, безмежно затягувати процес. Арешт для мафіозі – річ неприйнятна та жахлива. І саме навколо цих голосувань буде основна інтрига.

Прогнози вибудовувати – річ невдячна. Але ряд фракцій визначатимуться до останньої миті. А окремі корумповані нардепи постараються просто “захворіти” на цей день. Найпроблемніша ситуація для Тимошенко – вона, а не Онищенко, є вершиною цієї злочинної піраміди. І у випадку її голосування, Онищенко може здати саме по Юлі найжорсткіші компромати. Але, водночас, Юля все ще хоче стати президентом, мати політичне майбутнє… А до цього голосування увага точно буде прикута максимально. Крім того, не все просто й у її фракції. Згадайте, як фракція більшістю проголосувала за зміни до Конституції в частині правосуддя, але команда Медведчука (Тимошенко, Савченко, Власенко…) уникли волевиявлення.

У Оппі-блоппі покищо ситуація неоднозначна. Певна група підштовхує фракцію до голосування, але інші бояться прецеденту, який потім вдарить по них самих.

У БПП пробують висмикнути окремих депутатів – вони просто раптово “захворіють”. Гірша ситуація в Народному фронті. Там внутрішній надлом. Заява Бурбака дуже тривожна. Це свідчення, що внутрішня група Яценюка (а він один із тих, хто Онищенку дещо заборгував) пробує уникнути голосування. Інша половина чітко наполягає на голосуванні. Фракція досі не визначилася.

Тому завтра чітко проглянуться обриси мафії у вітчизняному виконанні.


Загрузка...