Національний Фронт зможе стати головною опозиційною силою

Перемога Макрона була очікуваною.

Ротшильди порожняк не гонять, це вам не консультанти в погонах під штатським разом з хакерами-невдахами.

Наступний етап французької політики – радикальне оновлення Національних зборів на червневих виборах. Очарування Макроном ще буде високим, і в більшості округів переможуть кандидати від його партії En Marche!, двотурова мажоритарна система допоможе їм отримати мандати в боротьбі з кандидатами від старих традиційних партій.

Тим більше, президентські кандидати від цих партій відкрито підтримали самого Макрона. Від партії En Marche! логічно будуть висунуті нові кандидати без досвіду парламентської роботи, і відповідно з максимальним рівнем партійної дисципліни. Очікуємо цікавих рішень нового уряду.

А от Національний Фронт зможе стати головною опозиційною силою. В округах з підтримкою Ле Пен вони зможуть провести своїх кандидатів, в тому числі завдяки перетокам від електорату голістів. Кампанія компромату проти Фійона і низький результат висуванця партії на президентських виборах просто вимагає проведення штабом Ле Пен парламентської кампанії під гаслом “Лише націоналістична опозиція може протидіяти Макрону”.

Буде цікаво, не переключайтесь.


Загрузка...