Націоналісти переможуть бандитизм: Здорова молодь очищує країну від внутрішньої окупації

Це відео сміливо можна пускати в ефіри світових каналів для ілюстрації того епічного маразму, з яким посполиті українці щодня стикаються при контактуванні з владою.

24 лютого у Білозерську на Донеччині відбулась хода азовців, які вирішили висловити невдоволення роботою мера і рушили до будівлі Білозерського виконкому. Подивіться на відео – звідти вийшли бандюгани з 90-х – звичайні урки, які пережили відстрільний відбір злочинних війн і спокійно собі легалізувалися в органах влади. Щоб ви розуміли – це той самий Домбас, який закликав “Пітінпрійді” і організовував “рєфєрєндум”, але шоколадна бипипи усіх їх взяла під своє крилечко.

Хочу респектувати побратимам з “Азову” – технічно спрацювали у замісі з урками – як удари, так і тактика витримана, бандоси не сподівалися на такий відпір. По реакції ватних сявок з переламаними носами видно, що не сподівались на таку “дєрзость” від юнаків, удвічі від них менших, що наб’ють рила бандюганам. Подібне я бачив на виборах-2014 на Позняках, коли Жека Карась​ попустив мусора-бандоса 🙂 то був епічний момент, подібний до цього)

Але найшокуючіше тут те, що ватні мєри, які організовували тут у 2014-у уркошабаші, – Сєргєй Макєєв і Андрєй Аксьонов привели під гуртожиток, де розміщені бійці поку “Азов”, ватних імбецилів, які продовжують повторювати мантру “путінпріді” і називати наших бійців “хунтофошистами”.

Ватний мосх- це діагноз. “Насєлєніє”, яке агітує за 5-у колону потрібно позбавляти прав, особливо права голосу. Інакше агресія з Московії повториться знову. Але що цікаво – усі хворі ліваки, комуністи і інша нечисть не коментують цю подію. А як її коментувати – якщо ті “фошисти” б’ються з бандитами. А усякі “багци за пгава чєавєка” не будуть тут волати на всю країну, що “сіловікі прєвисєлі сваі палнамочія” – з відео видно хто це, а в інтернеті є купа відео і букаф, де викладені усі компромати на ватних дегенератів Макєєва і Аксьонова. Усі знають про це – навіть грантожери. Не знає лише шоколадний діктатор та ГПУ. Але наша все одно візьме гору. Бандити будуть сидіти у в’язниці, або від них звільнять територію країни.
Слава Україні!
Слава Нації!
Здорова молодь очистить країну від внутрішньої окупації!

Сергій Вакула


Загрузка...