Націонал-патріотичні організації висловлюють недовіру силовим структурам держави

Звернення Комітету визволення політв’язнів до націонал-патріотичних організацій.


У випадку переслідування відомого громадсько-політичного діяча Станіслава Краснова, націонал-патріотичний рух зіштовхнувся з новою загрозою.

Ми маємо чималий досвід боротьби за політв’язнів, яких звинувачують у кримінальних злочинах на кшталт хуліганства, тероризму, масових заворушень тощо. Але останнім часом чекісти розпочали практику дискредитації переслідуваних активістів в очах побратимів, оголошуючи їх зрадниками.

Ми вітаємо принципову позицію «Азову», який у відповідь на спробу спецслужб використати полк в інформаційних маніпуляціях, виступив із протестною заявою.

Сьогодні наша довіра до українських спецслужб зокрема і силових структур загалом вкрай низька. Хочаб з тієї причини, що все більше й більше посад у цих структурах отримують силовики з окупованих територій України. Ми не розуміємо таких призначень. Якщо частина Сходу України і півострів Крим були окуповані, то з цього можна зробити логічний висновок, що робота Служби безпеки України у тих регіонах велася вкрай погано.

Тому, за нашою логікою, всі працівники силових структур, які працювали в регіонах окупованого Сходу та Півдня України мають бути люстровані і відсторонені від роботи в силових структурах принаймні на час проведення АТО.
Також ми не маємо довіри до нашої судової системи, до прокуратури. Кожна з вищеназваних інституцій неодноразово зганьбилася фальшуванням справ, корумпованістю, заангажованістю, упередженістю, непрофесійністю вже у пореволюційний час.

Ми не повинні віддавати наших побратимів на розправу нелюстрованим силовикам “до з’ясування”. Ми не довіряємо цим розслідуванням. І закликаємо кожного громадського активіста, кожну націонал-патріотичну організацію взяти собі за правило підтримувати своїх побратимів беззастережно, принаймні, до того часу, поки не буде надано вагомих доказів. Відсторонення, відмежування, вичікування, кулуарне розповсюдження пліток і чуток щодо правоти силовиків, щодо нібито наявних доказів, – є зрадою націонал-патріотичного руху на догоду чекістам.
Ми закликаємо організації націонал-патріотичного спрямування долучитися до протесту проти спроб дискредитації націоналістів, патріотв, добровольців, виступивши з відповідними заявами і долучившись до акцій протесту, які ми плануємо розпочати найближчим часом.

Комітет визволення політв’язнів 


Загрузка...