Наступним кроком Саакашвілі буде спроба дестабілізації ситуації

Позбавлення Саакашвілі громадянства саме в часі його перебування в США унеможливило проведення очолюваних ним протестних акцій і зняло необхідність вирішення питання щодо його депортації в Грузію.

Таким чином Порошенко і Луценко змогли уникнути чергового удару по своєму іміджу. Адже свого часу Юрій Луценко казав: “Ми своїх не видаєм! Ми своїх не здаєм!” – не можуть же вони тепер осоромитися на весь світ видавши Саакашвілі.

І питання ліквідації його, як конкурента, у майбутніх президентських виборах тут не стоїть. З громадянством чи без, але Саакашвілі не може бути чиїмось опонентом на виборах президента. Він банально не має права брати в них участь згідно Конституції України. За ствердженням соціологів рейтинг Саакашвілі ані до позбавлення громадянства, ані після цього, не перевищував 2%.

Тепер він намагається створити штучну інформаційну хвилю на факті позбавлення громадянства: всі сили його команди спрямовані на роботу в медіа-просторі, соціальних мережах, замовних публікацій в ЗМІ, в тому числі й у західній пресі. Так Саакашвілі намагається підняти свої рейтинги, але соціологічні дані показують, що відсоток його підтримки не збільшується.

Наступним його кроком буде спроба дестабілізації ситуації. Це також не дасть йому підтримки з боку суспільства, а от реакція на це з боку влади покаже, чи вона дійсно є владою.