Наша національно-визвольна війна триває вже рівно 100 років

Кажуть в кожної Нації біль і пам’ять про минулу війну відходить тоді коли починається нова війна.

У випадку з Україною наша національно-визвольна війна триває вже рівно 100 років. Українська національна революція 1917 року поклала початок нашій національно-визвольній війні за Державну самостійність України. Вояки армії УНР, Холодноярські повстанці, бойовики УВО і ОУН, воїни УПА, дивізійники, дисиденти-шістедисятники, бійці УНСО які воювали за Україну в Грузії та Ічкерії, добровольці та вояки ЗСУ які нині боронять територіальну цілісність нашої країни – всі вони а між ними був, є і завжди буде нерозривний кровно-духовний зв’язок учасники нашої столітньої національно-визвольної війни.

Інколи іноземці які перебувають під впливом російської пропаганди запитують в мене: які міста звільнила ваша УПА? І я ні на хвилину не вагаючись відповідаю: Маріуполь, Слов’янськ, Краматорськ в 2014 році!

З 1939 по 1945 українці воювали в різних арміях і навіть по різні боки фронту. Це страшна правда на той час бездержавної нації. В ті часи українці вбивали українців на догоду Москві та Берліна. З 1945 Кремль робив і робить все, щоб через ті події українці ненавиділи українців.

Саме зерна цієї ненависті допомогли московським агресорам окупувати український Крим та частину Донбасу але в той же час відкрита ворожа агресія як ніщо сприяла єднанню нашої нації в бажанні будь, що перемогти ворога і звільнити українські окуповані території.

18403350_1327717530638344_5084631524370057030_n

На фото: ветеран Совєцької армії який тримає в руках портрет свого єдиного онука який загинув захищаючи Україну від московських окупантів.

Це фото своєрідний символ нашої різної і водночас єдиної нескореної нації! Перемога обов’язково буде! Вона вже близько!


Загрузка...