Найєм звик казати неправду і займатися політичною проституцією

Нардеп Мустафа Найєм брехло і політична повія! Щойно, дівчинка в Наєм, в ефірі 112 канала заявив, що в той час як воно «боролося» з Януковичем я незрозуміло чим займався.

Стверджую, що мої друзі піарники та журналісти неодноразово в часи правління Януковича бачили Наєма в приймальні його голови адміністрації, Сергія Льовочкіна де він очікував на аудієнцію та гонорар.

Я ж в цей час 2,5 роки утримувався у в’язницях в сфальшованій режимом Януковича справі так званих «Васильківських терористів». Мене кидали з тюрми в тюрму, в тюремні підвали і видалили з залу суду тільки за те, що я не мовчав а піднімав українців на боротьбу.

Це мої друзі та побратими билися на смерть з беркутами за свою і мою свободу на Грушевського, Інститутській та в урядовому кварталі.

А повія Наєм в цей час обнімався з Льовочкіним. Це я через добу після звільнення 26 лютого 2014 року поїхав на Схід боротися з сепаратистами а пізніше воювати з окупантами. А Мустафа Наєм в цей час агітував за кандидата в президенти Петра Порошенка.

І ще, мене ніхто і ніколи не ловив на хабарі, не вилучав жодної гривні неправомірної вигоди. Цинічні бариги сфальшували відео і незаконно арештували мене, щоб зламати мене та дискредитувати нашу фракцію Радикальної партії Олег Ляшко за нашу категоричну позицію по несприйняттю особливого статусу Донбасу.

В цей час до речі Мустафа Наєм був членом колегії МВС. Наразі проти заявника у цій справі порушене кримінальне провадження за те, що він мене шантажував.


Загрузка...