Найбільше у розслідуванні офшорів президента зацікавлений сам БПП

Чинне законодавство передбачає єдиний законний порядок проведення розслідування стосовно чинного Президента України.

Це створення Верховною радою в порядку передбаченого Конституцією України спеціальної тимчасової слідчої комісії по питанню імпічменту Президенту та обрання спеціального прокурора і спеціальних слідчих.

Я впевнений, що в створені відповідної спеціальної ТСК перш за все зацікавлена фракція БПП адже якщо Петро Порошенко перебуваючи на посаді Президента не порушував закон то боятись та приховувати йому та його соратникам нічого. Ця процедура не означає обов’язкового припинення повноважень Президента. Винен – відповідай! Не винен – працюй!

Відмовка, що в нас нібито немає спеціального закону про тимчасові слідчі комісії не витримує жодної критики адже в даному випадку діє конституційна норма прямої дії як і у випадку позбавлення Томенка та Фірсова депутатських мандатів.

Переконаний більшість парламентарів підтримає ініціативу фракції Радикальної партії Олега Ляшка, щодо створення спеціальної ТСК. А на посаду спеціального прокурора у цій справі особисто я пропонуватиму суддю Конституційного суду і екс-Генерального прокурора Віктора Шишкіна. Вважаю, що саме пан Віктор зможе забезпечити проведення неупередженого розслідування


Загрузка...