НАБУ мстить Мосійчуку за позицію щодо Саакашвілі

З самого ранку НАБУ проводить обшуки вдома у моїх помічників і друзів. Зокрема, у Валерія Дзюбенко, який врятував мене під час замаху. Слідчі дії почали проводити саме у той день, коли я поїхав на рекомендовану лікарями реабілітацію.

Обшуки стосуються будинку, який я орендую і в якому я проживаю. Нібито, я не вніс його у декларацію. Насправді це абсолютна маніпуляція: я в’їхав у цей будинок у січні 2017 і наступного року згідно закону занесу його у декларацію. До того ж, справу порушено ще рік тому у 2016 році. Очевидно, зараз хтось вважав за потрібне дати їй хід. Це примушення до того, щоб я особисто і фракція Радикальної партії Олег Ляшко до якої я входжу підтримала забаганки так званих «антикорупціонерів» і їх закордонних покровителів.

Ухвалу суду про обшуку виніс суддя Бобровник, якого раніше впіймали на хабарі. Він абсолютно підконтрольний НАБУ. Крім того, у мене є з ним конфлікт інтересів. Отже ухвала – незаконна. Окрім цього, під час сьогоднішніх слідчих дій детективи допустилися ряд порушень законів України і ми оскаржемо їх в суді.

Я вважаю всі ці дії помстою заступника директора НАБУ Гізо Углави за мою принципову позицію щодо його друга Міхеїла Саакашвілі. Також я неодноразово вказував на порушення КПК детективами НАБУ під час засідань комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, де я є першим заступником голови.

Нам нічого боятись, я ГОТОВИЙ ДАТИ ВІДПОВІДЬ на ВСІ ПИТАННЯ детективів. Але я вимагаю від керівництва НАБУ припинити ТИСК на мене, моїх друзів, помічників і мою родину. НАБУ має працювати виключно по закону, або не працювати взагалі!


Загрузка...