На західному кордоні влаштували антиукраїнську провокацію і диверсію

Шановні українці, твердо запам’ятайте одну дуже важливу річ: влаштовувати пересувний цирк на західному кордоні України і відволікати туди значні сили прикордонників, у той час коли на Східному фронті гинуть наші бійці, а на північному кордоні починаються масштабні “навчання” російських військ і всі наші оборонні зусилля, у тому числі прикордонників, мають бути зосереджені тут, а не біля Польші – це спланована за межами України антиукраїнська провокація і диверсія, мета якої – дестабілізувати ситуацію на фронті і розвалити Україну.

Запам’ятайте добре тих, хто бере участь у цій диверсії по розвалу України! Це або повні наївні дурні, які не відають, що творять і в чиїх ворожих руках вони стали маріонетками.

Або цинічні політики і авантюристи, які змовилися з ворогом і заради влади і грошей готові знищити нашу рідну Україну.

І олігархи, які фінансують цю антиукраїнську диверсію, щоб і далі грабувати українців і не повертати награбоване.

За розбрат і чвари примітивних політиків, які у боротьбі за владу знищили українську Державність у 20 столітті, мільйони українців заплатили своїми життями.

Українці, не наступайте на ті ж граблі і коси у 21 столітті! Господарі Кремля потирають руки, із задоволенням спостерігаючи за самознищенням України.

Загрузка...