На Банковій розгорілась така ж пожежа, як і в міноборони РФ

Почитав сторінки піарників і блогерів Порошенка. Смайлик «smile» Судячи з усього, на Банковій зараз відбувається те ж саме, що й у Міноборони РФ (а чи не є цей зручний підпал відволікання уваги від оприлюднення компромату? Смайлик «wink» )
Офіційні тролі Рошена мовчать, мов вимерли.
Джерела з Банкової говорять, що в Порошенка сталась істерика після оприлюднення компромату українськими та західними журналістами. Найближче оточення поспішливо розробляє інформаційну стратегію подальших дій.
Судячи з усього – найближчими днями на нас чекає така приголомшлива новина, яка надовго відволіче нас від корупційного скандалу з офшорами Порошенка. Може бути, це буде грандіозний стрибок курсу іноземних валют (пригадайте, як після здачі ДАПу та Дебальцевого, Порошенко з Гонтарєвою відволікли увагу українців стрибком долара), або ж таке загострення бойових дій на фронті, за якого наших зіллють, і знов дозволять кремлівським терористам прорватися.
З інших варіантів можливе чергове медійне жертвоприношення когось малопотрібного (як у ситуації з компроматом Фірташа, який розповів, що до нього у Відень моталися на дагаварняк Клічко, Порошенко, Льовочкін та інша нечисть – дерибанити Україну – тоді в жертву принесли Зоряна Шкіряка з його вояжем по курортах Непалу).
То ж – готуйтеся. Цинічний барига не піде само з посади. Заспокоїться, переблимає, і продовжить красти, виводячи в офшори чергові мільярди.

P.S.: Рашка також шокована побаченим. Про Порошенка показали сюжети, однак про Путіна чомусь посоромились згадувати) Мабуть, Соловйов вилизує чергову оду хазяїну а-ля “я відєл Путіна”

Сергій Вакула


Загрузка...