На Банковій поширюють міфи про загрози від розірвання дипломатичних відносин з Росією

А ТЕПЕР ПО СУТІ “ГАНЕБНИХ ПОЛІТИЧНИХ ІГРИЩ”

Питання припинення дипломатичних зносин з Росією потребує серйозної дискусії, а не емоцій. Це питання рівня геополітичного вибору, національної ідентичності і гідності, формування політичної нації і розуміння наших національних інтересів. Такі критерії мають вивести нас на розуміння того, що Росія здійснила агресію і веде проти нас війну (а не “АТО”), що кремлівські карлики не зупиняться перед будь-яким злочином, якщо йдеться про “ближнє зарубіжжя”, що, що б ми не робили, російський інтерес полягає в тому, щоб підпорядкувати собі Україну, що путінська Росія розтоптала основоположні принципи міжнародного права і поставила себе поза міжнародним правом…(цей список варварських чорних справ можна продовжити).
Отже, наївність і слабкодухість у взаєминах з Росією лише розпалюють її агресивні апетити. Агресор прийшов в наш дім з війною, вбиває наших людей без розбору, руйнує житло, економіку, прикидається ” не стороною у конфлікті”, а дехто в цей час захищає дипломатичні взаємини з ним, а ще й статус “стратегічного партнера”, нашу участь у кремлівському проекті “снд”, сам лякається думки про тверду принципову українську позицію!

В чому полягають висловлені на засіданні МІФИ:
– що таке рішення позбавить наших громадян в рф консульського захисту (РЕАЛЬНІСТЬ: припинення дипвідносин не тягне за собою припинення консульських зносин, крім того, міжнародне право і практика передбачають уповноваження здійснення посольских і консульських функцій третій країні; а тепер риторичне запитання: чи багато вдалось зробити для захисту Савченко, Сенцова та інших українських політв’язнів за існуючих дипзносин?;
– що воно приведе до “відмови від врегулювання “міжнародного конфлікту” в Україні( РЕАЛЬНІСТЬ: наявність або відсутність дипвідносин жодним чином не впливають на можливість врегулювання міжнародних конфліктів( Придністров’я, Абхазія, Південна Осетія, Нагірний Карабах, Сирія, колишня Югославія і ті); до речі Росія тупо не визнає себе стороною у війні на Донбасі;

що воно приведе до розірвання важливих двосторонніх угод ( РЕАЛЬНІСТЬ: міжнародне право передбачає, що розірвання дипвідносин не тягне за собою автоматичного припинення міжнародних угод- Віденська конвенція про право міжн договорів 1969 року.

Отже, події останніх двох років нашої власної історії доводять, що ні Мінські домовленості, ні “АТО”/війна( до речі, якось названа самим Президентом “вітчизняна війна”), ні розірвання в односторонньому порядку Росією чорноморських угод, ні торговельно-економічні війни Росії, ні свавілля проти наших громадян в Криму і окупованих районах Донбасу нічому нас не навчили!

А тому, припинення дипвідносин з рф- це той мінімум, на додаток до героїчного захисту від російського агресора з боку наших воїнів, який держава може і повинна зробити!
Слава Україні!

Борис Тарасюк


Загрузка...