Мінські угоди суперечать інтересам України

Саме таку позицію ми відстоюємо разом з Dr.Vovk у Страсбурзі на сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Торгувати інтересами нації на догоду знахабнілим європейцям – це не про нас. На жаль, значна частина делегації українського парламенту в ПАРЄ готова системно йти на поступки тим, для кого Україна – розмінна монета у перемовинах з московитами. І всі зусилля цієї публіки на чолі з головою делегації Володимиром Ар’євим – йдуть лише на те, щоб пом’якшити резолюції щодо нашої держави, в яких менше з тим підкреслюються вимоги до України виконати Мінські угоди, провести вибори на окупованому Донбасі і тільки після цього – відновлення кордону.

А повернувшись додому, горе-дипломати видають це приниження українців за “перемоги”. Видають свою слабкість за “досягнення”.

У світі поважають тільки сильних. Слабакам сідають на голову і … зверху.

М’яко кажучи, дивує, коли окремі депутати ВР вдома в Україні засуджують Мінські угоди. А тут, в Страсбурзі, по факту підтримують європейців у їхньому намірі змусити нашу державу їх виконувати.

Позиція Радикальної партії Ляшко – стійка і незмінна. Ми проти Мінських угод, де чорним по білому написано “вибори на Донбасі до відновлення кордону”. І ми тверді у своїй позиції у боротьбі і на своїй землі, і на міжнародному фронті.

Одна Єдина – Соборна Україна!