Медведчук і Ко готують антиукраїнську платформу на Закарпатті

Закарпаття потопає у хаосі кланових воєн, пропагування проугорських (прокремлівських) = антиукраїнських настроїв, підкупності і підконтрольності чиновників одному із цих кланів, котрі приймають нашептані рішення, і, головне, пасивності місцевого населення, що саме по собі знаменує і дозволяє панування цього хаосу.

Процес “розхитування ситуації” завершився – він переріс у новий формат.

Депутати наголошують на суто економічній стороні законопроекту, однак це лише перший, найважливіший крок, якому послідує і власне територіальне відокремлення.

Рішення облради про визнання Закарпаття “спеціальною самоврядною адміністративною територією” є декоративним. Це просто сигнал, сигнал за бугор і сигнал усім, хто РОЗУМІЄ : “захочем – зробим”.

Населення різко налаштовують проти націоналістів, хоча вони тут поки що єдині, хто бачить корінь проблеми і намагається присікти його розростання. Маємо досвід Донбасу, однак більшість ватного населення не здатне вчитись на цих помилках. У соцмережах зараз активно з’являються фрази про те, що “Закарпаття годує Львів, Київ і взагалі всю Україну”, хоча це дотаційна область. А альтер-его місцевих жителів сприймає їх “на ура”. Дежавю? Історія завжди повторюється, імперська політика всюди однакова. Медведчук, котрий де-факто керує “Опоблоком”, без труднощів провертає свої афери, причому не лише на Закарпатті, а й в інших областях.

Це голосування яскраво показало політичну ситуацію в області, зокрема і тупість, безвідповідальність та підконтрольність місцевих депутатів своїм “папікам”. Голосуйте – наголосуєте.

А народ? А що народ? Лайк у фейсбуці, подекуди навіть грізний коментар. Може, варто нарешті спробувати й інші форми протесту, крім диванних воєн? Невже ви не розумієте, що нас зливають?

Не покладайтесь на націоналістів, котрі завжди тягнули усе на своїх горбах – можливості наші не безмежні. На Донбасі жменька націоналістів не змогла захистити своє місто від сепаратистів, продажної влади і вати, тому що населення мовчало і вичікувало, доки цих націоналістів затягували у підвали і різали. Потім прийшли танки і “русская вєсна”. Спробуйте зробити висновки.

“Розкуйтеся, братайтеся,
У чужому краю
Не шукайте, не питайте
Того, що немає”.
(с) Пророк Т.Шевченко


Загрузка...