Масштаби пробитого дна під назвою “правоохоронна система України”

Майже рік тому Луценко у справі побиття майданівців та журналістів під стінами Одеської ОДА 19.02.14 робив сенсаційну заяву — впродовж 7 днів обіцяв зробити подання на зняття недоторканості зі Скорика як організатора того кричущого злочину.

Але Скорик ходить на телеефіри й досі, а не на допити і прогулянку — 1 годину на день. Невдовзі після цього прокуратура оголосила в розшук іншого фігуранта цієї справи — Дмитра Копилова, котрий був основним постачальником тітушок.

Копилов в місті людина відома. В його ресторані “Че Гевара” серветки викладені у вигляді триколору, а сам Діма відкрито заявляв про те, що Одеса — частина Росії. Звісно, справу за це на нього не відкрили.

Також Копилов відкрито підтримує агресію проти України та дії путіна, радіє загибелям наших військових та мріє про російські танки в місті.

Після того, як його подали в розшук, мені стало відомо про його місце перебування. Про це я повідомив обласному прокурору Жученку, але той промовчав у відповідь. Потім Копилова нераз помічали вільно гуляючого по Одесі, а сам герой публікації на Фб відкрито писав що за пару тисяч доларів порішав це питання з прокурорськими. І з огляду на таку вибіркову сліпоту наших правоохоронців, походу тут Копилов не бреше.

У його володінні є охоронна фірма “Патріот” (а це — людський ресурс та легальна зброя із дозволами від МВС) та згаданий вище ресторан. Проблем з бізнесом він теж не відчуває.

І от, пару місяців тому в Одесі здох ще один одіозний любитель окупантів пропагандист Гріша Кваснюк. І на похорон до нього завалилась не Альфа, щоб брати сєпарів всіх видів, а власне Діма Копилов і йому подібні. Це чудове фото зроблено за поминальним обідом. Посередині — герой цього поста. Зліва — ліванець-рускомірець Моріс Ібрагім. Всі інші — активна вата з одеського антімайдану, котра і по сьогоднішій день активно ведуть роботу проти України. І у них все добре.

Відвертий бандит, перебуваючи в розшуку, бухає з одеськими колаборантами, і один з них виставляє фотку з п’янки на ФБ. Ніхто не ховається і не боїться, бо знають, що лишаться безкарними. Від них, мабуть, жодної загрози нема.

Цей пост без жодної моралі.
Просто зацініть масштаби пробитого дна під назвою “правоохоронна система України”.

Загрузка...