Маневри Лукашенка у спілкуванні з Путіним вражають світову спільноту

Доброго здоров’я, громадяни!

Надворі в нас п’ятниця і не проста – а остання п’ятниця зими. Світла стає дедалі більше, сили тьми скукожуються. В ділі Наді Савченко тоже проглядає просветлєніє, многі одновременно заговорили про її обмін і повернення в Україну.

Одновременно з цим дід з удівлєнієм фіксірує озабочені голоси, шо не можна Надю мінять, бо для цього Україні нада формально признать її винною. І в цій связі хунта тіпа не знає, шо дєлать. Тю! Шо за чистоплюйство? Як свій народ обманувать, так хунта не стісняється і не красніє, а намахать кремльовського дурбецала соромиться? Дід думає, шо в цьому смислі хунта не безнадьожна і для повернення в Україну Наді Савченко та решти полонених всьо же проявить крайню стєпень аморальної безпринципності. Хуйлу можна даже офіційну справку послать, шо хунта полностью признає юрисдикцію донецького суду в ростовській області, який щитає самим охренєнно об’єктивним судом у космічному пространстві. А як Надя буде вдома, тупо ту справку анулірувать. А по тєлєвізору показать нудну пику якогось київського чиновніка, которий прокашлявшись заявить, шо в светє вновь открившихся обстоятєльств оказалося, шо донецький суд – сборіще преступніков, проти которих Україна возбуждає уголовне дєлопроізводство.

Так… дід шось забув… Ага! Кохве-чай заварили? Прекрасно. Продолжаєм.

Наїбати Хуйла, друзі, не стидно. Наїбати Хуйла – діло честі, доблесті і достоїнства любої порядної хунти. Он американська хунта давно просікла, шо маючи діло з Хуйлом нада брать пример з бацьки Лукашенка. Бо шо такоє Хуйло на сьогоднішній день? Ето безнадьожний і кончений наркоша, которий крепко сидить на велікодєржавних веществах. Но за нєіменієм настоящого, качественного велікодєржавія, Хуйло впослнє довольствується суррогатами.

Главврачу Обамі мірові дохтора і прочі регіональні санітари давно нашептали, шо Хуйлу многого нє нада. Йому достаточно вколоть невеличку дозу плацебо і Хуйло довольно пускає слюні. Но недолго. Бо коли ефект проходить, в Хуйла начинається форменна ломка, Хуйло б’ється в істериці, начинається стрілянина, взриви і прочі безобразія. Добро би Хуйло безобразнічав вдома, у своїй засцяній комуналці. Так він же лізе в квартіри до сусідів.

От Обама, которий готовиться зараз до заслуженного отдиха, увів Хуйлу невеличку ін’єкцію і каже: ти, дарагой, веди себе в Сирії спокойнєє і я скажу, шо Росія наш партньор. Хуйло, для якого любе признаніє Обами просто героїн наівисшої очистки, нємедлєнно согласився.

Но тут неопитного в общенії з конченими наркоманами Обаму нечистий смикнув за язика і він ляпнув про налічіє в сирійському вопросі плану «Б». Печальна лошадь це почула, обеспокоєнно запрягла вухами і доложила про почуте розслабленому Хуйлу. Хуйло нємедлєнно напрягся, догадався, шо замість герича йому подсунули крокоділа і начав нєрвнічать.

Бацька Лукашенко осуждающе подивився на неуклюжого Обаму і нємедлєнно набрав у шприц давно іспитанне средство “Союзне государство”. Средство те старе, двадцятилітнє, давно вже видохлося, но в аптєчці у санітара Луки іншого все рівно нема. Зато його є багато, а Лука не жадний. Так він учора накачав Хуйла тим “Союзним государством” по самі гланди. Правда, даже у опитного Луки сначала вийшла осєчка. Приглашая Хуйла оголить вену для укола, бацька оговорившись назвав його Дмітрієм Анатолійовичем. Но воврем’я спохватився і виправився, хотя довго не міг попасти шприцом у вену, бо в пацієнта руки дрожали. В конце концов вещество дало ефект, Хуйло откинувся в кріслі і пустив слюні. Всі зітхнули полегшено.

Нєкотору озабоченность мірових дохторів визиває те обстоятєльство, шо білоруське снадоб’є хоть і безвредне, но дєйствує недовго. Бо єсть в окруженії Хуйла один шарлатан по імені Рамзанка Диров, так отой Диров не стійсняясь херачить Хуйлу кавказьку дурь лошадіними дозами, після якої Хуйло ходить геть очманілий.

Як би там не було, мірові дохтора послєдоватєльно продовжують колоти Хуйлу разні седативні средства, коварно видавая їх за великодердавні вещества, а паралельно огранічують больного в істочніках вільних средств на тяжолі наркотики. А тут хунта со своєю дурною та нєумесною принципіальностью. Честість і принциповість, дорогая хунта, має бути для вітчизняного потребітєля, а також у спілкуванні з нашими союзниками та партньорами. А на експорт, Хуйлу, можеш поставляти вероломство в любих дозах. Всьо равно тому нарику скоро гаплик.

Сохраняєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю Савченко і всіх наших полонених, занімаємся спортом, піклуємось про ближніх та допомагаємо Армії.

І слєдім, шоб віздє парядок був! А не те, шо січас.

Свирид Опанасович


Загрузка...