Ми маємо захистити чесних лікарів України

У День медичного працівника з особливим трепетом вітаю головного лікаря Рівненського діагностичного центру Романа Шустика, який нині потерпає внаслідок відвертого бєспрєдєлу УБЕЗу.

Свято відстоюючи принципи клятви Гіппократа, жертовно віддаючи себе праці, присвячуючи своє життя порятунку людей, Роман Петрович постраждав за те, що є …чесною людиною. Місяцями “копаючи” на нього, співробітники УБЕЗу нічого компроментуючого на Шустика так і не знайшли.

Тож розіграли безбожного рівня цинізму цирк з нібито отриманням ним хабаря. Реальна доказова база – відсутня.

Вдумайтесь (!): “хабар” був виявлений не у Шустика в кабінеті, а в якійсь шафі в коридорі і т.д. Себто чистої води підстава.

Захистити лікаря – справа честі для нашої залізної команди. На минулому тижні я написав відповідне звернення до міністра внутрішніх справ Arsen Avakov.

Колега Ігор Мосійчук під час зустрічі доповів міністру обставини цієї історії. Заступились за Шустика і наші обласні депутати. Навіть лідер нашої партії Олег Ляшко особисто виступив на захист Шустика. І я певен, наша боротьба #підтримую_Шустика матиме результат.

А Вас, шановний Романе Петровичу, від щирого серця вітаю з професійним святом! Як і усіх лікарів та медичних працівників. Слава вам, дорогі наші ескулапи, і слава Україні!