Людей обдурити можна, Бога – ніколи

Дуже прикро, що більшість поважних видань проігнорували сьогоднішню Молитву за Перемогу і Справедливий Мир на Софіївській площі Києва.

Не прийшли і не згадали жодним словом. Ніби нічого і не було.

Коли цей захід ігнорують промосковські видання – у цьому є чітка логіка. Коли ігнорують проукраїнські – за це соромно. Сподіваюсь, вони з Божою поміччю знайдуть можливість цю помилку виправити.

До цієї Молитви публічно закликали Патріарх Київський і всія Руси-України Філарет, Верховний архієпископ Української греко-католицької церкви Блаженійший Святослав, митрополит УАПЦ Макарій, генеральний секретар Конференції римо-католицьких єпископів України Віталій Скомаровський, пресвітери євангелістів, баптистів, п’ятидесятників і т.д.

Політики теж переважно проігнорували цю подію. Не прийшов Президент. Не прийшов прем’єр-міністр. Не прийшли міністри Не прийшли майже усі лідери парламентських партій. А потім ми дивуємось, що так живемо…

Щира шана усім, хто знайшов час з високодостойним духовенством помолитись за Перемогу, з народних депутатів були лиш Олег Ляшко, Ігор Мосійчук, Тетяна Южкова, Олексій Ленський, Олексій Кириченко.

Дуже сподіваюсь, що забув когось з міністрів і депутатів. Напишіть, будь ласка, виправлю.

Мене теж не було. За станом здоров’я. І то, все одно, соромно. А вам?

Спаси Господи!

17760038_1874256219266766_8730454489616913056_n

Загрузка...