Луценко обманює українців, коли заявляє, що проти нього немає кримінальних проваджень

Генпрокурор Луценко обманює українців, коли заявляє, що проти нього немає кримінальних проваджень.

Листи САП це спростовують. Для забезпечення об’єктивності і неупередженості цих розслідувань Луценко має бути відсторонений від посади генпрокурора на час розслідувань.

Атака і вигадані звинувачення Луценка проти мене особисто і моєї команди – це спланована за дорученням Президента Порошенка акція, мета якої – наша дискредитація як опозиційної до влади політичної сили.

Президент Порошенко через керовані ним Генпрокуратуру та інші правоохоронні органи навмисне намагається дискредитувати український парламент, залякати депутатів, щоб перетворити їх у безвольних кнопкодавів і слухняних виконавців його планів по встановленню диктатури в Україні.

Щоб припинити спекуляції Президента Порошенка і його кума Луценка, незаконно призначеного на посаду генпрокурора, на темі скасування депутатської недоторканості, наша фракція ініціювала позачергову сесію парламенту для прийняття законів про процедуру імпічменту Президента України, про скасування депутатської і суддівської недоторканості, про Тимчасові слідчі комісії.

Президент – це не цар, тому має бути так само відповідальний і підзвітний перед громадянами!

Загрузка...