Луганські сепаратисти створили табір підготовки для диверсантів

В районі окупованого с. Пархоменко Краснодонського району Луганської області на території бази відпочинку російськими кураторами створено базу підготовки розвідувально-диверсійних груп з числа місцевих бойовиків так званої “ЛНР”.

Село Пархоменко розташоване на правому березі Сіверського Дінця, по руслу якого на північ від населеного пункту проходила лінія державного кордону України і Росії.

За інформацією аналітичного відділу ГІ “Права Справа” у 2014 році територія бази відпочинку використовувалася російськими військовими і їх місцевими посіпаками у якості транзитної бази накопичення живої сили і техніки.

У 2015 році на території бази відпочинку був розквартирований один із підрозділів кадирівців, які відповідали за супровід колон, контрабанду ПММ та зброї. Підрозділами кадировців, які оперували на території Краснодонського району Луганської області керував польовий командир на псевдо “Мага”.

Наразі, на території бази відпочинку створений навчально-тренувальний табір, в якому під керівництвом російських інструкторів місцеві бойовики проходять навчання з мінно-підривної справи і тактики диверсійної справи.

26 червня 2016 року бойовики самопроголошеної ЛНР не пропустили спостерігачів ОБСЄ до селища Пархоменко. Також повідомляється, що спостерігачі поінформували про перешкоджання роботі місії представникам Спільного центру з контролю та координації режиму припинення вогню.


Загрузка...