ЛГБТ планує провести у Києві масштабний парад

Був сьогодні на прес-конференції, яку влаштували організатори цьогорічного гей-параду у Києві.

Як на мене, найголовніше, що вдалося з них витягнути – зізнання, що в майбутньому вони планують проводити гей-паради в Україні. А зараз, розуміючи несприйняття населення і “недоведеність до потрібної кондиції” законодавства вони проводять “мирні акції”.
Повеселило, що ЛГБТ-грантоїди не зізнаються у тому, які суми вони беруть за свою бурхливу діяльність. І таки реагують на критику. Але недолуго, і лише по певних пунктах.

Так, на закиди противників пропаганди гомосексуалізму ЛГБТ-спільнота найняла якусь організацію, яка, буцімто, займається інвалідами, яка заявила, що підтримує марш ЛГБТ. І тіпо вони їм допомагають. У чому конкретно допомагають представники секс-меншинств людям з обмеженими можливостями так і не озвучили. Окрім того, що додали їх як меншинства, за права яких вони збираються боротися. Не буду розвивати цю тему – я не раз писав про скотське ставлення влади до інвалідів. Найпоказовіше – в День людей з обмеженими можливостями у ВР. Але менше з тим.

Найогидніше, що нам намагаються видати за “демократизм” – права на вседозволеність представників ЛГБТ. Мені байдуже хто, де, як і з ким, якщо це не педофіли і не становить загрози національної безпеки. Ця справа особиста і інтимна. Це таїнство двох людей. Для мене – між чоловіком і жінкою. Для них – між представниками однієї статі.
Але я не розумію навіщо це випучувати на загальний огляд, ще й хизуватися цим.

Огидно, що “борці за права” видають себе за “правозахисників”, але організовують клоунаду за гроші. Огидно, що цинічно брешуть або приховують свої справжні наміри. В реальності це боротьба за вседозволеність для невеликих секс-меншин, що видають за “демократію”.

Сергій Вакула


Загрузка...