Київ з нетерпінням чекає на нове свято бігу

Вперто продовжуючи оголтєлу пропаганду спортивного способу життя дідусь звертає увагу небайдужих громадян, що 17 квітня у Києві чергове свято Бігу.

Організатори передбачили можливість забігу на такі дистанції: 2 км, 5 км, 10 км, і, звичайно, напівмарафон – 21 км 97 м 50 см.

Дідусь нагадує, що без тренувань та підготовки навіть 2 км бігти не варто. Тому спокушаючи вас взяти участь у святі Бігу, наполегливо рекомендую старанно і регулярно тренуватися.

Просто так піти 17-го квітня і пробігти якусь дистанцію немає ніякого сенсу – здоров’я не додасться. Весь цимес – у попередніх тренуваннях.

Попереду в нас цілих 48 днів. Або – всього лише 48 днів.

Ото прямо зараз взувайте кросовки і вперед. Хто соромиться – нікому не кажіть куди пішли, просто вийдіть на найближчий стадіон і пробіжіть хоча б 3 кола. Це 1200 м. Зафіксуйте час, а в подальшому старайтеся його покращувати і поступово збільшувати дистанцію. Методик всяких різних в неті до біса, порадьтеся з фахівціям. І дуже бажано зі спортивними лікарями. Не із звичайними лікарями, бо ті в тому мало розуміються. Зі спортивними краще.

Да! Желєзобетонне правило – завжди перед бігом розминайтеся.

І щоб всі мені були здоровими та бадьорими. На нас же діти дивляться. Треба буть для них правильним примером. Бо українці ХХІ століття – люди не лише гарні, але і здорові.

Свирид Опанасович


Загрузка...