Купуй українське, плати українцям

Надійшов черговий авторитетний лист підтримки на наш з Олегом Ляшком і однодумцями законопроект №6671 про безкоштовне приєднання до інженерних мереж – від Програма USAID “Лідерство в економічному врядуванні”.

Експерти наголошують на комплексному характері законопроекту, його системній ролі та великій значущості для поліпшення бізнес-клімату в Україні.

Команда РПЛ разом з понад 30 народними депутатами з усіх фракцій та груп Ради запропонувала принципово нову модель приєднання до мереж (електрика, газ, вода, тепло…).

Пропонуємо запровадити повну відкритість даних про вільні потужності та стан мереж, конкурентність підготовки технічних умов, чіткі покрокові процедури та жорсткі санкції за їх порушення, а найголовніше – обов’язок викупу монополістами на справедливих ринкових умовах інженерних об’єктів, створених для них інвесторами згідно наданих монополістами технічних умов.

Так ми знімемо один з найбільш інвестиційних бар’єрів на вхід в українську економіку! Це одна із складових #ПромПакетуРеформ, який також включає експортно-кредитне агенство, індустріальні парки, держзакупівлі за формулою “Купуй українське, плати українцям!”.


Загрузка...