Купрій довів свою чесність на детекторі брехні

Як і домовлялись, оприлюднюю висновок за результатами дослідження з використанням поліграфа на предмет вчинення мною протиправних дій.

Нагадаю, що 6 лютого під час програми «Право на владу» в студії телеканалу «1+1» я пообіцяв громадськості пройти тест на «детекторі брехні».

Час і дата дослідження: 13:05 – 14:30, 01 березня 2016 року.
Спеціаліст-поліграфолог: Игорь Ищук, член ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПОЛІГРАФОЛОГІВ».

Запитань було багато, але всі вони мали виявити правдивість або брехливість моїх відповідей на чотири основні теми: голосування за гроші, корупційні доходи, кнопкодавство та підкуп виборців.

Надаю громадськості Висновок результатів дослідження та три відеосюжети, в яких зафіксований весь(!) процес опитування, звіт експерта та мій коментар.

Також у скороченому варіанті прокоментую результати, які відображені в п. 5.5 Висновку.

5.5. У ході ПФДП були виявлені стійкі, виражені психофізіологічні реакції, які свідчать про те, що:

1. Показання Купрія В.М. про те, що він не приймав участь в замовних голосуваннях/продавав власний голос, являються достовірними.
КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ.

2. Показання Купрія В.М. про те, що він не отримував корупційних доходів, являються недостовірними. Показання Купрія В.М. про те, що він не отримував «відкатів», являються достовірними.
ТУТ МОЖЛИВО Є ПЕВНА НЕСТИКОВКА В ТЕРМІНАХ. ІЗ ЗАКОНОДАВЧОГО ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНУ КОРУПЦІЯ Я НЕ МІГ ОТРИМУВАТИ ДОХОДИ ВІД КОРУПЦІЙНИХ СХЕМ, ОСКІЛЬКИ НІКОЛИ В ЖИТТІ НЕ ПРАЦЮВАВ У ВИКОНАВЧИХ ОРГАНАХ ВЛАДИ, ДЕРЖАВНИХ АБО КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ. ЗАВЖДИ БУВ НЕ ПРИ ВЛАДІ, А В ОПОЗИЦІЇ ДО ВЛАДИ. ТОМУ І ЗАЙМАТИСЬ КОРУПЦІЄЮ НЕ МІГ. ПРОТЕ «НЕПРАВОМІРНІ» ДОХОДИ В МИНУЛОМУ ОТРИМУВАВ, НАПРИКЛАД ТІ, З ЯКИХ НЕ СПЛАЧУВАЛИСЬ ПОДАТКИ. НА ЖАЛЬ ЦЕ ЯВИЩЕ ДОСИТЬ РОЗПОВСЮДЖЕНО В УКРАЇНІ. Я ЗВЕРНУСЬ ДО НАБУ З ПРОХАННЯМ ПІДТВЕРДИТИ АБО СПРОСТУВАТИ МОЮ УЧАСТЬ В КОРУПЦІЇ.

3. Дослідити покази Купрія В.М. стосовно того, що він не віддавав голос за іншого депутата при голосуванні не представилось можливим, у зв’язку з відсутністю системних реакцій.
ЯК З’ЯСУВАЛОСЬ В РОЗМОВІ З ЕКСПЕРТОМ, БІЛЬШІСТЬ ЗАПИТАНЬ, НА ЯКІ Я ДАВ ВІДПОВІДЬ ЩО ГОЛОСУЮ САМ ЗА СЕБЕ, НЕ ВИКЛИКАДИ ПІДОЗРИ. ПРОТЕ НА ЗАПИТАННЯ «ЧИ ГОЛОСУВАВ Я КНОПКОЮ ІНШОГО ДЕПУТАТА» Я ПОЧАВ ВАГАТИСЬ І ЦЕ ЗАФІКСУВАВ ПОЛІГРАФ. ЦЕ КАЖЕ ПРО ТЕ, ЩО ІНОДІ ДЕПУТАТИ ГОЛОСУЮТЬ В ЗАЛІ СВОЇМИ КАРТКАМИ, ПРОТЕ З ЧУЖОГО РОБОЧОГО МІСЦЯ, ТОБТО ЧУЖОЮ КНОПКОЮ. МОЄ МІСЦЕ У ВЕРХОВНІ РАДІ ЗНАХОДИТЬСЯ ПРЯМО ПІД ОБ’ЄКТИВАМИ ФОТОКАМЕР. ЖОДНОГО РАЗУ ФАКТ МОГО НЕПЕРСОНАЛЬНОГО ГОЛОСУВАННЯ НЕ ЗАФІКСОВАНИЙ З ПРОСТОЇ ПРИЧИНИ – ЙОГО ПРОСТО НЕ БУЛО, І НЕ БУДЕ.

4. Показання Купрія В.М. про те, що під час передвиборчої компанії не здійснювався підкуп його виборців, являються недостовірними. При цьому Купрій В.М. не давав вказівок на підкуп виборців.
ТУТ ВЗАГАЛІ ЦІКАВИЙ ПОВОРОТ. Я В 2014 РОЦІ БАЛОТУВАВСЯ В НАРДЕПИ ВІД БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА. КАМПАНІЮ В СВОЄМУ ОКРУЗІ ВІВ САМ, ТОМУ ПОЛІГРАФ ПІДТВЕРДИВ, ЩО ВКАЗІВОК НА ПІДКУП НІКОМУ НЕ ДАВАВ. А ОСЬ ЦІЛКОМ МОЖЛИВО ЩО ДЕСЬ ПІДСВІДОМО Я ВІДРЕУГУВАВ НА ПОРУШЕННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНУ САМИМ ШТАБОМ ПОРОШЕНКА, ЩО ДІЙСНО МОГЛО МАТИ МІСЦЕ.


Загрузка...