Купе потягу зроблено з розрахунком на шизофренічний розлад у гігантської горили

Завжди цікавився, як прізвище того чувака, що проектував купе в наших потягах?

Я хочу знати, чисто для історіі. Хто цей єблан-жартівник?

Купе зроблено з розрахунком на шизофренічний розлад у гіганської горили, з закосом в буйність, шо х…(ред.) там шо розламаєш. Якись люто і на все життя зварені ручки, гачки, гаки, підніжки, болти, полиці, як в тюрмі, щоб закриті в консервну банку громадяни, після третього пляхана і співів пісень з присядкою, не розїбли це все на…(ред.) і навіть не розхитали. Тобто фундаментальна камера і єдине шкода, що не задіяні тверди породи каміння, типу гранит.

І тільки оця маленька і тоненька х…..шка(ред.), на який тримаються штори, якась й….(ред.) трубочка, зроблена чомусь таким чином, що як тільки ти її торкаєшся, то вона випадає разом з усією х…..(ред.), шо на неї понавішувано, тобі на голову.

Поставити її на місце і знайти якийсь баланс, дуже проблематично. І фактично не можливо. Бо вона окрім того, що провисає, коротка і ні…(ред.) ні на чому не закріплена. І цьому, б….(ред.), треба присвятити до…(ред.) часу, матюкаючись скрізь зуби і запитуючи у небесного архіваріуса, шо це, б….(ред.), за є….(ред.), зекономив на цій х….(ред.) і тепер вона випадає кожен раз, як ти хочеш зашторити ці й…..(ред.) штори, як вставна щелепа у старого маразматика? Чи то так і задумано спецом, запитуєш ти себе? І ти є…..(ред.) з цим всім всю поїздку. Бо ця х….(ред.) випадає, навіть якщо ти сидиш тихо, як труп і туди не дивишся, щоб її раптом не спугнути. Бо її так просто не на…..(ред.).

От хто цей занятний раціоналізатор? Його їмя має бути відомо кожному, щоб його правнуки навіть боялись вийти з дому, бо над ними всі будуть ржати і показувати на них пальцями, через те шо у них дєдушка є…..(ред.).

Олекса Манн


Загрузка...