Куди ведуть сліди від вилученої у столиці вибухівки

Після нещодавнього затримання в столиці двох мешканців Закарпаття з 6,5 кг пластиду та детонаторами до них, постало актуальне питання хто і навіщо направив молодиків з Мукачево з вибухівкою до столиці.

Першим відрефлексував на це затриманння нардеп-закарпатець Віктор Балога повідомивши, що затримані, що затримані належать до угрупування його опонента теж нардепа – закарпатця Ланьо (відомого в кримінальних колах під кличкою Блюк).

В свою чергу Ланьо звинуватив Балогу, що на ньому як на злодії шапка горить.

А нардеп від «Самопомічі» Єгор Соболєв заявив, що затримані були учасниками МіхоМайдана, входили до так званої групи «Сонечко» і були звідти вигнані самим Соболєвим та Семеном Семенченком.

Група «Сонечко» яка бере участь в МіхоМайдані намагається себе асоціювати з загоном «Сонечко» ДУК «Правий сектор» – Закарпаття який брав участь в бойових діях на Сході, а в 2015 році прийняла участь в кривавих подіях у Мукачево, де відбувся бій «Сонечка» спочатку з угрупуванням Ланьо, а потім з поліцією.

Я як член парламентської ТСК з подій 2015 року в Мукачево перебуваючи глибоко в темі вирішив особисто з’ясувати хто ж такі затримані з вибухівкою і на кого вони працюють.
На сьогодні вдалося з’ясувати наступне:
– в кримінальних колах Закарпаття затриманих індефікують як дійсно членів угрупування Ланьо;
– в правоохоронних органах Закарпаття людям, які для мене намагалися з’ясувати інформацію порекомендували невлазити у цю справу.

Далі буде…


Загрузка...