Куди йдуть гроші, зібрані на київських парковках

Година паркування у центрі Києва обійдеться у 10 гривень, але куди йдуть оплачені водіями столиці.

Ок, ок, припустимо, Кличко розігнав київських паркувальників. Чи варто при цьому платити за парковку в Києві через паркомати? Зовсім ні. Ну або треба платити набагато менше ніж сьогодні. І ось чому. Подивіться на це фото. Це талон на паркування, який я сьогодні купив в одному з київських паркоматів.

Година паркування на вулиці Толстого мені обійшлася в 10 гривень. Але куди йдуть оплачені мною гроші? Подивіться: з 10-ти гривень тільки 2 гривні 20 копійок має піти в міський бюджет як паркувальний збір. Більша ж частина платежу: 7 гривень 80 копійок – це так звані “послуги з паркування”, оплата за які залишається в касі комунального підприємства “Киїтранспарксервіс”. Що це за “послуги з паркування”? Я багато разів питав про це в “Київтранспарксервісі”.

З переляканими очима тамтешнє керівництво розповідало, що це і нанесення розмітки фарбою, і встановлення дорожніх знаків, і зарплатня дирекції, і оплата купівлі паркоматів. Останнє – точно брехня, тому що всі паркомати в Києві купувалися окремо за бюджетні кошти, при чому, за завищеною ціною, через що соратниця Черновецького пані Погібко досі в бігах по закордонах. Відтак, 78% грошей офіційно зібрані на київських парковках потрапляють не в бюджет, а в касу “Київтранспарксервіса”, де безслідно зникають.

Ми з колегами неодноразово пропонували київським чиновникам ліквідувати плату за “послуги з паркування” і зробити всі 100% плати за паркування – місцевим транспортним збором з водіїв. Як в Берліні чи Парижі. Щоб “Київтранспарксервіс” перетворився фактично на підрозділ фіскальної служби, який збирає місцевий податок з автовласників.

Тоді все просто. Фіскали з “Парксервісу” зібрали 300 мільйонів гривень з водіїв, перерахували всю суму до бюджету, натомість отримали 20 мільйонів гривень на своє утримання. Але київські чиновники і відповідний департамент Мінрегіонбуду так не захотів. Ні! Вони наполягли, щоб все залишити як зараз. А зараз це так:

“Київтранспарксервіс” збирає 300 мільйонів гривень з парковок, в бюджет передає в кращому разі 20 мільйонів гривень як паркувальний збір. Решту – 280 мільйонів гривень підприємство залишає в касі як дохід від господарської діяльності отриманої від продажу “послуг з паркування”. Тільки не питайте тільки, куди діваються гроші з каси “Київтранспарксервісу”. Це підприємство попри просту і грошовиту бізнес-модель є збитковим. Ось доказ ви можете знайти на сайті “Парксервісу” в розділі “Фінансова звітність”:

Три мільйони гривень збитків за минулий рік. Збитків, блін! При тому, що у “Київтранспарксервіса” близько 90 тисяч паркувальних місць в Києві. Навіть, якщо одне місце дає лише 10 гривень в день, загальний дохід на рік = 324 мільйони. Але точна цифра може бути набагато більша через те що:

– сюди не включені нічні парковки

– мухлювати з паркоматами і проданими талонами можна як заманеться. Бо вони не під’єднані до мережі і не мають навіть блоків пам’яті, тобто обнулити паркомат можна просто через “вкл/викл.”

– часто гроші збираються там, де парковки не облаштовані належним чином (немає розмітки, знаків, паркоматів) і т.д.
Але всі ці сотні мільйонів безслідно зникають в кишенях паркувальної мафії та київських чиновників. А нам розповідають кожен рік про плани реформувати паркувальну службу столиці.

Відтак, нинішня ідея Кличка розігнати похмурих хлопців в помаранчевих кашкетах і синіх сорочках – чергова імітація бурхливої діяльності. Поки не буде грунтовно змінена система розрахунків за парковку, поки не будуть скасовані “послуги з паркування” і не впроваджений 100% паркувальний податок з прозорим механізмом його збору і розподілу, всі ці заяви мера будуть лише перефарбовуванням прогнилої корупційної годівниці. Годівниці, яка багато років живить сотнями мільйонів гривень київських чиновників та правоохоронців.

Відтак, чи платити за паркування в Києві, та інших містах (там ситуація та ж сама) – вирішувати вам самим. Оптимальний варіант – сплатити десять гривень за раз. І стояти не годину, а чотири години. По праву. Вибачайте за виснажливий лонгрід. Намагався все пояснити на пальцях. Всім удачі на дорогах!