Кругову поруку серед правоохоронних органів необхідно розірвати назавжди

Зараз в суспільстві ведеться дискусія про конкуренцію між правоохоронними органами.

Чи потрібна вона?

До недавніх часів в Україні достатньо мирно вживались декілька абсолютно різних правоохоронних органів: міліція, СБУ, прокуратура, податкова міліція… Дуже рідко хтось з них обшукував іншого, вів інші слідчі дії, або оперативно-розшукові заходи.

Також нечасто ми бачили боротьбу з корумпованими правоохоронцями всередині свого органу. Всіх все влаштовувало. Конфлікти вирішувались по-тихому і злочини замовчувались.

Слава Богу, що мабуть починаючи з Врадіївки суспільство почало жорстко реагувати на факти свавілля правоохоронців. Після Майдану люди почали вимагати від влади реформ і боротьби з обертнями в погонах. Під тиском громадськості були звільнені з посад 3 останні генпрокурори, заступники міністра внутрішніх справ, інші одіозні особи (на жаль поки не всі).

В правоохоронних органах на базі здорової конкуренції між виходцями зі старої системи і “новою кров’ю” виник конфлікт, і це добре.

В результаті ми отримали справу “діамантових прокурорів”, чекаємо на доведення цієї справи до логічного кінця. Хотілося б набагато більшого.

І тут НАБУ з’ясовує, що ГПУ покриває суддів-хабарників. А ГПУ знайшло, що НАБУ порушує конституційні права громадян при не законному прослуховуванні. І про це всі вони заявляють публічно. Так це ж супер! Тепер ми знаємо чим вони там займаються.

Навіть більше скажу. Я з нетерпінням чекаю створення Державного бюро розслідування, яке буде обшукувати ГПУ за зловживання владою і фабрикацію кримінальних справ. А якщо ДБРівці будуть брати хабарі, то нехай їх документують і “приймають” НАБушникі і СБУшники. Аби не як раніше.

КРУГОВУ ПОРУКУ МАЄ БУТИ РОЗІРВАНО НАЗАВЖДИ!


Загрузка...