Крокодилячі сльози антикорупціонерів

Задовбали. Вчора український парламент розширив перелік осіб, які зобов’язані подавати е-декларації.

До цього переліку включено осіб, які на громадських засадах (точніше на закордонні гранти) займаються антикорупційною діяльністю.

Реакція була миттєвою. Так звані громадські антикорупційні діячі, і особи до них дотичні, здійняли в інформпросторі країни небачений ґвалт, та почали лити ріки крокодилячих сліз, називаючи даний закон диктаторським, антидемократичним і прирівнювати його до диктаторських законів 16 січня.

Голова парламентського антикорупційного комітету шановний колега народний депутат Єгор Соболєв взагалі добалакався до того, що цей закон руйнує систему е-декларування.

Досить підмінювати поняття і маніпуляціями вводити суспільство в оману!

Згаданий вище закон жодним чином, окрім тих хто перебуває на передовій фронту, нікого не звільняє від е-декларування, а навпаки – розширює перелік осіб, які під нього потрапляють. Щодо так званих антикорупційних громадських діячів, які включені до цього переліку, то не бачу в цьому жодної проблеми. Якщо ти чесна, порядна людина, і законним шляхом нажила свої статки, займаєшся громадською антикорупційною діяльністю, то жодної проблеми заповнити е-декларацію немає.

В той же час, якщо ти завдячуючи своїй “антикорупційній” діяльності купив квартиру, будинок, автомобіль чи відкрив рахунок в банку, то будь чесним перед народом до якого постійно апелюєш. Задекларуй свої статки, і у випадку необхідності, якщо їхнім походженням зацікавиться НАЗК чи НАБУ – дай пояснення.

Більше того Радикальна партія Олег Ляшко готує законопроект який передбачає ще більше розширення осіб, які зобов’язані подавати е-декларації.

Ми вважаємо, що до цього переліку мають бути включені всі колишні президенти, міністри, генпрокурори, голови адміністрацій, народні депутати і кандидати на ці відповідальні посади.

Країна має знати правду: хто і як з високопосадовців, грабуючи 25 років Україну та українців, наживав собі статки, як і звідки виникли олігархи? Саме цей закон дасть можливість тотально очистити країну від корупції та знищить олігархію!

Закон один для всіх!

Все інше – від лукавого.