Конфлікт між Кивою та Деканоїдзе насправді є війною наркомафії проти наркополіції

КИВА VS ДЕКАНОІДЗЕ: Грузинське кіно
Днями Хатія Деканоідзе заявила на всю країну, що хоче звільнити начальника ДПН Іллю Киву. Реформа міліціїї вже позаду: у кожного поліцмена форма 5.11, їх (поліцейських) багато, їхні новенькі машини – повсюди. Красивий грузинський акцент начальників-реформаторів бавить вуха українців! Все… Невже цього мало?
Кажуть, що команда Міхо “проворовалась” на батьківщині, але Петро Олексійович щиро надіявся, що грузинський експеремент вдасться.
Втім, чуда не сталось. Крім красивої картинки,(суто чоловіча думка ), ці “німфи” не змогли змінити унилої сутності української поліції. Повний провал! Нуль, що росте, як сніжний ком.
На фоні цього трешу, чітка та місцями жорстка позиція Іллі Киви почала дратувати не тільки наркобариг, але і поліцейське начальство. Видимі, реальні досягнення ДПН псують загальну картину. Наркотиків за пів року вилучено більше, ніж за декілька минулих років взятих разом, фармозлочинцям досить серйозно наступили на хвіст , у Департаменті працюють герої АТО, що кров’ю вибороли право на гідне майбутнє! Та ще й позицію начальника департаменту вже не можна купити ні за які гроші!
Доколе?
Інтернет перетворився на суцільний срач, бо наркозлочинців, які слухають музику, ”закривати” не можна, бо депутат який кришує наркопритони не зможе працювати не ”під чимось”, бо ”ІнтерХім”, що випускає похідні для “крокодилу” утримує усе МОЗ і готовий взяти на баланс пару департаментів поліції .
Доколе?
Хтось може зупинити Киву?.. бо те, що нація вмирає від наркоти не привід по справжньому боротися з наркозлозлочинцями та саджати їх за грати.
І останнє, Ілля Кива так і не став схожим на унилого мента з великим пузом і “алчним” поглядом, єдине що йому можна “пред’явити” – так це те, що він постійно, не підбираючи слів, рубає правду.
Гидко! Гидко дивитись на Деканоідзе і чути її блєянія… Прикро! Дуже прикро, що таких людей як Ілля Володимирович, в Україні – лічені одиниці.

Роман Засуха


Загрузка...