Князєв – бойовий генерал з поняттям офіцерської честі

Стовідсотковий мент. Не мусор. Проженний ментяра, який горить своєю роботою. З поняттям офіцерської честі. Воював на Східному фронті. Бойовий генерал. Справжній. Ніби з іншої епохи. Таких в наш час роблять дуже мало. Для антуражу йому навдивовиж не вистачає козацької шаблі.

Дивуюсь, що чимало притомних людей ведуться на відверту херню про генерала Князєва і пишуть про якесь його “сумнівне минуле”. Яке ж сумнівне минуле може бути у людини, яка все життя у професії, жодного робочого скандалу, жодної догани, пройшов бойове хрещення на війні, розгрібав непрості ситуації на Закарпатті і на Рівненщині.

До речі, про мою рідну Рівненщину. В області ще довго пам’ятатимуть історії (цілком правдиві), як до Князєва приходили місцеві рєшали-корупціонери, просячи їх не чіпати, пропонуючи “долю” і т.д. Вилітали з його кабінету підсрачниками – у буквальному значенні слова – з таким криком, що було чутно на вулиці.

Підлеглі бояться його до втрати свідомості. І якщо в іншій професії, це зазвичай є вадою, то в цій – це перевага. У цьому середовищі страх є синонімом поваги. Водночас від його підлеглих знаю: провинився – краще під землю провалитися, ніж потрапити йому на очі; працюєш на совість – буде цінувати твою роботу і ставитись, як до рідного.

Вірю в нього. Вірю, що не скурвиться, а служитиме державі і нації.

16640707_1794141750611547_6666761158256032606_n