Кіровоградський суд забрав два гектари землі у матері загиблого бійця АТО

Апеляційний суд Кіровоградської області своїм рішенням просто взяв і забрав у 16 ветеранів АТО і у однієї матері загиблого воїна законних два гектара землі, які їм видали місцева рада.

Ціна совісті судді – 10 тисяч доларів. За таке рішення вже на перший погляд будь-якого юриста суддю можна відправляти на довгий відпочинок в тюрму.

В 2016 році хлопці зі Смоліного Маловисківського району, які відвоювали більше 2-х років звернулись до місцевої ради з проханням виділити 2 гектара сільхозземель. Загалом будо виділено 35 гектарів, які до цього перебували в державному резиві. Держгеокадастр зареєстрував це рішення, видав кожному кадастровий номер, все як має бути.

Проте попередній орендатор цих земель звернувся до суду з вимогою забрати у атошників ці землі. Підстав для цього абсолютно ніяких. Суд першої інстанції звісно відмовив йому.

Далі апеляційний суд, конкретно суддя Письменний О.А., приймає абсолютно беспрецендентне рішення відміняє всі рішення, і повертає землі орендатору. Хоча попереднього кадастрового номеру вже навіть в реєстрі немає, тобто не зрозуміло, що суд повернув.

Точно стверджувати не можу, але злі язики кажуть, що суддя Письменний за таке свавільне рішення взяв 10 тис доларів. Зараз подали касаційну скаргу, щоб повернути землю хлопцям.

Публікую рішення судду, і звернення на моє ім’я від хлопців в якому викладена вся суть. Буду звертатись в усі інстанції з вимог покарати цього суддю за таке рішення. Це ж треба набратись такого цинізму і забрати землю у матері загиблого Героя! Сьогодні приїхав наш місцевий депутат, привіз звернення, розповідає, що мати просто плаче – справедливості в державі просто немає!