Кілер, що намагався вбити Осмаєва, втирався у довіру до Ляшка

Ми знали, що ворог близько, але цими днями побачили його впритул.

Агент російських спецслужб, особистий кілер Рамзана Кадирова Артур Деніссултанов-Курмакаєв намагався ввійти в оточення Олег Ляшко. Після вчорашньої події і встановлення особи кілера – Олег Валерійвич його впізнав.

До того, як почати операцію по організації замаху на командира батальйону ім. Джохара Дудаєва – Адама Осмаєва і його дружину Амина Окуева Деніссултанов-Курмакаєв, так само під виглядом журналіста Алекса Вернера, але не французького “Le Monb”, а німецького видання, особисто контактував з Лідером Радикальної партії. Це сталось навесні 2016 року, через пів року після погроз Кадирова мені. Цю зустріч, і самого Деніссултанова-Курмакаєва добре запам’ятав не лише Лідер, а й присутня в той момент поряд його охорона та помічники.

Вочевидь мало місце попереднє спостереження, бо без жодного дзвінка і попередження Деніссултанов-Курмакаєв підійшов до Олега Ляшка просто в центрі Києва, коли той виходив після зустрічі з одного в кафе в «Пасажі». Представився, пропонував взяти інтерв’ю і рекламував себе, як знаного на заході медійника, що може допомогти просувати інформацію про нашу політичну силу в Європі. При цьому зробив фото разом із Лідером, певно для того, щоб потім пред’явити його, як доказ початку роботи, своїм кураторам в Росії. Також «Алекс Вернер» лишив свою візитку, наразі вона зберігається в архіві у помічників Олега Валерійовича, серед інших подібних візитівок, і як тільки буде знайдена – ми пред’явимо її загалу.

Олег Валерійович напрочуд добре відчуває фальш, і цей випадок не став винятком. Як зараз він сам пояснює: «Алекс Вернер» не здався йому професіоналом, не викликав довіри, а тому Олег Ляшко відмовився від пропозицій і перервав розмову. Як би не уважність і твердість – Лідер Радикальної партії міг стати жертвою агента Кремля, так само, як вчора нею став Адам Осмаєв.

Як тільки Олег Ляшко впізнав кілера, ми зв’язались із правоохоронними органами. Як виявилось, не лише ми. Деніссултанов-Курмакаєв, намагався зав’язати контакт з рядом інших політиків і осіб, пов’язаних з українськими збройними формуваннями. Наразі встановлюється весь перелік тих, кому загрожувала, і я певен, продовжує загрожувати небезпека. Ніхто не може знати ким виявиться незнайомий журналіст і чим закінчиться його наступне з ним інтерв’ю.

Наразі кілер в лікарні і ми сподіваємося дасть свідчення в суді про терор Кремля відносно українських та чеченських громадських діячів та політиків.

Загрузка...