Ісламісти зруйнують Російську Федерацію

Московія не змінюється.

Напередодні 1917 року її панівні класи переймалися распутіними, бадмаєвими, іоанами кронштадськими, гюрджиєвими, ці кумедні персонажі творили “інтелектуальну” і психічну атмосферу правлячого дому.

Нині Антон Вайно став головою адміністрації путіна, фактично другою за значимістю особою в державі, завдяки тому, що впарив шефу нооскоп – ним же ж винайдений хитромудрий прибор, який вимірює ноосферу й робить передбачення майбуття, особливо в фінансовій сфері.

Він пише статті адміністрації путіна, фактично другою за значимістю особою в державі, завдяки тому, що впарив шефу нооскоп – ним же ж винайдений хитромудрий прибор, який вимірює ноосферу й робить передбачення майбуття, особливо в фінансовій сфері. Він пише статті за те, що на межі простору й часу утворюються гроші й всупереч американцям і китайцям, які торгують минулим московія буде торгувати майбуттям, майбутніми ракетними шахтами. Распутінщина замінилася пєлєвінщиною, а так все те те саме, що й сто років тому.

Лише замість революційних євреїв імперію валитимуть кавказькі салафіти. Замість “чуда над Віслою” нам доведеться показати їм чудо над Кальміусом.

Джерело